Menu Close

„Ačiū tariam iš širdies – 2020“

2020 m. vasario 7-osios vakarą, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus koncertų salėje vyko tradicinis padėkos vakaras – koncertas „Ačiū tariam iš širdies“, skirtas meno mokyklos rėmėjams. Renginys buvo sudarytas iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje koncertavo meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Mokinius koncertui paruošė mokytojai – Danguolė Raškevičienė, Alina Skirmantaitė–Ivoškienė, Džiuljeta Banienė, Danguolė Gudžiuvienė, Kristina Saigūnė, Arūnas Krištapavičius, Andriejus Radčenko. Renginį vedė – vyresnioji fortepijono klasės mokytoja – Alina Skirmantaitė – Ivoškienė. Po mokinių koncerto Raseinių meno mokyklos direktorės pavaduotojas ir renginio organizatorius Benediktas Siliūnas įteikė padėkas meno mokyklos rėmėjams, 2019 metais padėjusiems įgyvendinti respublikinius, tarptautinius renginius, edukacines bei koncertines išvykas.

Renginio antrojoje dalyje koncertavo garbingas svečias iš Latvijos, fortepijoninės muzikos virtuozas – Vladimiras Diordijevas. Skambėjo Raimundo Paulo, Laimos Vaikulės bei kitų šalies ir užsienio kompozitorių, ir atlikėjų kūriniai. Klausytojai liko sužavėti įspūdingu koncertu ir įdomiais pasakojimais apie asmeninę gyvenimo kelionę kartu su muzika.

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė

Skip to content