Menu Close

„AČIŪ TARIAM IŠ ŠIRDIES…“ vėl aidėjo muzikos garsais

Gražios tradicijos tuo ir stiprios, kad jos turi prasmę ir tęstinumą. Jau šeštą kartą Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje nuaidėjo muzikos garsai, kuriais mokyklos pedagogai ir mokiniai taria AČIŪ mūsų skyriaus veiklos partneriams, verslo įmonių vadovams ir Ariogalos miesto bendruomenei, miesto seniūnui už skirtą dėmesį mūsų skyriui. Suprantama, laikmetis per paskutinius du metus buvo sudėtingas, pasaulinė pandemija, suvaržymai, socialinio bendravimo galimybių ribojimas, dabar karo Ukrainoje fonas. Visa tai realiai kartais sunku ir suvokti. Tačiau visos grėsmės ir pavojai visiškai neužgesino skyriaus pedagogų, mūsų mokinių, tėvelių, verslo įmonių vadovų gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo. Kaip šio skyriaus vadovas, nuoširdžiai džiaugiuosi mūsų skyriaus mokinių ir pedagogų bei Ariogalos miesto regione veikiančių verslo įmonių bendradarbiavimu ir pagalba. Gražus, neseniai įvykęs bendradarbiavimo faktas, Mažosios bendrijos „Darom 2“ vadovų verslininkų Andriaus ir Dovilės Brazauskų susitikimas su specialybės pedagogais tikslu susipažinti su mokymosi baze ir mokyklos aplinka. Paaiškėjo, kad labiausiai trūksta naujų stalų dailės studijoje. Po keletos savaičių nauji stalai buvo nupirkti ir pristatyti į mokyklos dailės studiją. Dailės mokinių grupė kartu su mokytoja Lijana Raginskiene sako nuoširdų „ačiū“ verslo įmonei „Darom 2“. Tiesiog malonu dirbti, kai žinome, kad RMM Ariogalos skyrius nėra paliktas spręsti savo materialinių problemų vienas. Visada reikiamu momentu verslo įmonių vadovai pagal galimybes padeda.

Pasidomėti su kokiomis mintimis ir darbais dabar gyvename, atvyko Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas, verslininkas Arvydas Bulzgys su šeima, miesto seniūnas Saulius Buividas, LR Seimo narys Linas Slušnys, mūsų skyriaus mokinių tėveliai. Renginį vedė smuiko specialybės mokytoja Danguolė Gudžiuvienė. O renginiui ruošėsi visa Ariogalos skyriaus pedagogų ir mokinių bendruomenė. Nuoširdus ir šiltas AČIŪ mokytojams ir mokiniams už atsakingą pasiruošimo darbą. Rezultatas buvo puikus. Žiūrovai plojimais palydėjo kiekvieną jaunąjį atlikėją. Įdomu buvo klausytis Nedo Jusiaus atliekamo kūrinio fortepionu, smagiai nuteikė gitaros klasės moksleivių Evelinos ir Urtės atliekami kūriniai ir kt.

Renginio svečiai palinkėjo ir toliau dirbti tokiu tempu, nes laukia nauji iššūkiai ir suplanuoti ateityje dideli tarptautiniai renginiai. Nebuvo pamiršta ir Ukrainos tema, nes turime draugų Ivano Frankovsko mieste ir draugaujame su šio miesto muzikos mokykla. Pasiuntėme palaikymo ir stiprybės laišką šios mokyklos pedagogams ir gavome atsakymą, kad supranta mūsų norą būti kartu ir vertina mus už palaikymą. Koncerto metu scenoje buvo matomas stovas su Ukrainos vėliava ir Ivano Frankovsko miesto simboliu.

LR Seimo narys Linas Slušnys konkrečiai ir aiškiai atsakė į klausytojų klausimus, apibūdino pandemijos sukeltas problemas švietimo įstaigų darbe, išsakė savo kaip psichologo nuomonę apie bendravimo gyvai būtinybę ir kaip tai vyko realiai mokyklų darbe. Pasidalino įžvalgomis apie tolimesnį mūsų gyvenimą pandemijos pasekmių fone.

Laikas prabėgo nepastebimai greitai. Pabaigoje visi renginio dalyviai galėjo pasivaišinti IĮ „Valgykla Rūta“ (direktorė N. Vitkauskienė) iškeptais šviežiais kibinais ir kavos bei arbatos puodeliu.

Metai dar tik įsibėgėja, o Ariogalos skyriaus pedagogų ir moksleivių laukia nauji koncertiniai renginiai, esame matomi rajone savo ritminga menine muzikine veikla, ateityje – vasara su naujais projektais ir koncertais šalyje ir užsienyje. Tikimės, kad neliksim vieniši ir kiekvienu atveju būsime suprasti vietos verslo įmonių vadovų. Tuo ir garsiname Raseinių rajoną ir mūsų Meno mokyklą. Nuoširdus visiems AČIŪ.

Benediktas Siliūnas, Raseinių meno mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui Ariogalos skyriuje

 

Skip to content