Menu Close

“Adventas – tai laukimas, kad ir tavoj širdy kažkas užgimtų”

Adventiniais skaitymais “Adventas – tai laukimas, kad ir tavoj širdy kažkas užgimtų” pradėjome gruodžio mėnesio renginius. Italų kunigo, rašytojo Bruno Ferrero skaitomi pasakojimai šildė žiūrovų širdis, primindami, kad greitai suspindės nauja žvaigždė ir užgims šv. Kalėdų stebuklas. Jaukioje, žibintų apšviestoje salėje, skambėjo ne tik prasmingi pasakojimai, bet ir muzika, linkėjome gerumo, meilės, tikėjimo ir gražaus švenčių laukimo. Su kiekvienu perskaitytu pasakojimu, rodos patys darėmės geresni, o susikabinimas rankomis leido pajusti šalia esančio šilumą ir artumą.

Dėkoju teatro „Svajoklis“ skaitovėms: Emai, Gabrielei, Evai, Saulei, Eivei, Ugnei, mokytojoms Jolantai, Sigitai.

Už nuostabią fleitos melodiją dėkoju mokytojai Astai, Valdemarai, už jautriai atliktus smuikininkių ansamblio kūrinius mokytojai Jolantai, Saulei, fortepijono mokytojai Laisvidai, mokinėms Ramintai ir Danielei, vokaliniam ansambliui ir mokytojai Jūratei.

Už pagalbą rengiant skaitoves dėkoju mokytojai Romenai.

Dalia Margevičienė, bibliotekininkė, renginio organizatorė

Skip to content