Menu Close

Advento skaitymai „Stebuklo laukiu“

Gruodžio 3 d. Raseinių meno mokykloje vyko tradiciniai Advento skaitymai  „Stebuklo laukiu“, kuriuos organizavo bibliotekininkė Dalia Margevičienė. Advento vakare skaitėme italų kunigo, rašytojo Bruno Ferrero pasakojimus iš knygos „25+1 Kalėdų istorijos“. Mokytojų ir „Svajoklio” teatro artistų skaitomi pasakojimai apie gerumą, viltį, meilę, tikėjimą įkvėpė prasmės Kalėdų laukimui. Žiūrint skaidres su žiemos vaizdais, klausantis kūrinių atliekamų fleita, smuikais, giedamos Advento giesmės leido pajusti tikrąjį Advento laukimo džiaugsmą ir suprasti, kad Kalėdos jau čia pat…

Dėkoju mokytojoms: Astai Nikžentaitienei, Valdemarai Dauknaitei, Jolantai Turčinskienei, Sigitai Grubliauskaitei, Jūratei Daugėlienei, Giedrei Arlauskienei, Romenai Godelytei-Irkmonienei ir „Svajoklio” skaitovams.

Dalia Margevičienė

    

 

Skip to content