Menu Close

Ankstyvojo romantizmo muzika

 

Respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Ankstyvojo romantizmo muzika“, skirtas M.K.Oginskio 250-osioms metinėms paminėti nuskambėjo Panevėžio muzikos mokykloje 2015 m. lapkričio 27 d.Raseinių meno mokyklos trečios klasės fleitininkės Rusnė Gilytė ir Augustė Sturonaitė panoro dalyvauti šiame renginyje. Mergaitės mokėsi romantinio laikotarpio kompozitoriaus Carl Maria von Weber „Barkarolės“ iš operos „Oberonas“ bei Mykolo Kleopo Oginskio polonezo „Atsisveikinimas su tėvyne“ a-mol Nr.13 ir juos atliko.Pirmasis mergaičių pasirodymas įvyko Panevėžio muzikos mokykloje festivalio programos pirmoje dalyje. Antrasis, labai lauktas, baigiamasis festivalio koncertas nuskambėjo Panevėžio muzikinio teatro scenoje. Pilnutėlėje teatro salėje Rusnė ir Augustė atliko duetą, bei koncerto pabaigoje su jungtiniu festivalio dalyvių orkestru M.K. Oginskio polonezą. Beje, fleitininkėms labai sekėsi, susilaukė daug aplodismentų, žiūrovų komplimentų, net Panevėžio vicemero pagyrimo. Rusnė ir Augustė baigiamajame kūrinyje grojo solo, kas mums buvo didelė garbė.Festivalio dalyviai buvo apdovanoti diplomais, mokytojai įgijo kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.Diena prabėgo perpildyta gražios muzikos, naujų įspūdžių ir potyrių.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Skip to content