Menu Close

Ansamblinio muzikavimo koncertas „Draugaukime – 2018“ Ariogaloje

2018 m. kovo 23 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje įvyko ansamblinio muzikavimo koncertas “Draugaukime”.

Koncertas jau ketvirtus metus iš eilės organizuojamas kartu su Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytojais ir mokiniais. Džiugu, kad, kiekvieną kartą susitikus, draugystė vis stiprėja ir po truputį ima atrodyti, kad dvi skirtingos mokyklos tampa viena didele šeima, kurioje jauku ir gera. Visada smagu matyti pažįstamus veidus, sutikti naujus žmones, o svarbiausia dalintis muzika. Muzika suartina ir vienija, o ją atliekantys mokiniai, kaskart visiems klausytojams, dovanoja pačius gražiausius muzikos kūrinius.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokytojai ir mokiniai siunčia šilčiausius linkėjimus Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklai.

         

Skip to content