Menu Close

Aplankykime meno galeriją

Nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. Raseinių meno mokykla turi vaikų meno galeriją.

Atidarymo proga meno mokyklos bendruomenę sutiko 2 dailės klasės vasaros plenero Raseiniuose žiedų fotografijos.

Objektyvo užfiksuoti gražiausi augmenijos, gamtos peizažo etiudai.

Kalėdų džiaugsmą nutapė  jungtinė 1 ir 3 dailės klasių ir NVŠ ,,Dailininko dirbtuvių“ mokiniai. Keistų, skirtingų stilių ir motyvų tapybos angelai išskrido į kitas parodines erdves. Parodas parengė meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė Gintarė Norkienė.

Kovo mėnesį Raseinių meno mokyklos bendruomenė ir miesto svečiai gali pamatyti piešiančių vaikų kūrybą iš Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos dailės skyriaus.  Parodą parengė dailės mokytoja ekspertė Rima Bingelienė.

Kviečiame jaunuosius dailininkus pamatyti ir įvertinti bendraamžių darbus.

Tarpdisciplininis kūrybos mainų projektas turi misiją – pasidalinti kūryba su įvairių Lietuvos mokyklų piešiančiais vaikais.

Prie šios gražios meno akcijos kviečiu prisijungti visus kuriančius.

Papuoškime vaikų kūryba savo namus!

3T

 

Skip to content