Menu Close

Ariogaliečiai dalyvavo festivalyje „Vyturėlis“

2018 metų kovo 10 dieną Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko II respublikinis ansamblinio muzikavimo festivalis „Vyturėlis“.

Šiame festivalyje dalyvavo jaunieji atlikėjai iš trylikos muzikos (meno) mokyklų – Ariogalos, Garliavos, Jiezno, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Mažeikių, Plungės, Šakių, Varėnos miestų, kuriuos ruošė septyniasdešimt vienas mokytojas.

Šiais metais į festivalį vyko Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunosios pianistės Evelina Dubauskaitė, Paulina Veličkaitė (ruošė vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė) ir jaunieji akordeonininkai Gabija Kaupaitytė, Malvina Jankauskaitė, Ieva ir Monika Zakaitės, Urtė Noreikaitė, Žygimantas Dockevičius (ruošė vyresnioji mokytoja Danutė Nedzinskienė).

Festivalio koncerto metu žiūrovai nuoširdžiai klausėsi jaunųjų atlikėjų ansamblinio muzikavimo kūrinių, palydėdami dalyvius gausiais aplodismentais, o labai patikusius – nuoširdžiais šūksniais “Valio”.

Visi jaunieji atlikėjai, po pasirodymo, buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, buvo pagerbti ir jų mokytojai. Organizatoriai  iškilmingai įteikė padėkos raštus,  negailėjo nuoširdžių žodžių.

 

Džiuljeta Banienė,  Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja       

 
  

                                                                                                                    

                     

Skip to content