Menu Close

Festivalyje “Vaikystės perlai”

Ariogalos skyriaus mokiniai lapkričio 17 dieną dalyvavo Kėdainių muzikos mokykloje II respublikiniame fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalyje „Vaikystės perlai“. Jame dalyvavo šimtas dvidešimt jaunųjų atlikėjų iš penkiolikos muzikos (meno) mokyklų. Atlikėjus  ruošė šešiasdešimt profesionalių mokytojų. Festivalio programą sudarė trijų dalių koncertai.

Finale dalyvavo trisdešimt šeši mokiniai ir juos ruošę mokytojai iš Kėdainių, Panevėžio rajono (Krekenavos), Pakruojo J. Pakalnio, Radviliškio muzikos mokyklų, Ukmergės, Utenos, Jonavos Janinos Miščiukaitės,  Raseinių (Ariogalos skyriaus) meno mokyklų bei Panevėžio V. Mikalauskų menų gimnazijos. Koncerte skambėjo užsienio bei lietuvių kompozitorių kūriniai. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunosios pianistės Evelina  ir Paulina (ruošė vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė) atliko Mykolo Kleopo Oginskio Polonezą G-dur.

Renginio pabaigoje visi jaunieji atlikėjai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

               

Skip to content