Menu Close

Ariogalos skyriaus fortepijono klasės mokinių koncertas – pasaka „Katinėlio Felikso sapnas“

2023 m. sausio 26 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus fortepijono klasės mokiniai dalyvavo koncerte – pasakoje „Katinėlio Felikso sapnas“, kuris vyko  Raseinių rajono Ariogalos lopšelyje – darželyje. Mokinius koncertui ruošė ir pasaką sekė – vyr. fortepijono mokytoja A. Skirmantaitė – Ivoškienė. Įvairaus amžiaus lopšelio – darželio auklėtiniai susidomėję klausėsi pasakos, o labiausiai juos sužavėjo pianinas ir juo grojantys vaikai. Darželio auklėtojos džiaugėsi mūsų mokyklos pianistais, kurie atrodo dar visai neseniai patys buvo šio darželio auklėtiniai. Dėkojame Raseinių rajono Ariogalos lopšelio – darželio direktorei Ievai Berštautaitei ir visai darželio bendruomenei už šiltą priėmimą.

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė,  vyresnioji fortepijono mokytoja 

Skip to content