Menu Close

Ariogalos skyriaus mokiniai – XXII respublikiniame meno ir (muzikos) mokyklų jaunųjų pianistų festivalyje-maratone

Lapkričio 26 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunieji pianistai dalyvavo XXII respublikiniame festivalyje – maratone. Šių metų festivalis buvo skirtas Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos 25-čiui paminėti ir jau Anapilin iškeliavusiai draugijos iniciatorei bei įkūrėjai, Kauno J. Gruodžio konservatorijos fortepijono skyriaus dėstytojai Vitai Karužaitei atminti.

Festivalis – maratonas vienu metu vyko dešimtyje Kauno miesto koncertinių salių, dalyvavo 422 jaunieji muzikantai iš 33 meno (muzikos) mokyklų, o juos ruošė 200 mokytojų.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus pianistai koncertavo Juozo Gruodžio konservatorijos salėje, juos paruošė mokytojos Džiuljeta Banienė ir Alina Skirmantaitė – Ivoškienė.

Po koncerto aplankėme Kauno rotušės aikštę, džiaugėmės įspūdinga, M. K. Čiurlionio paveikslų motyvais puošta, auksu spindinčia kalėdine egle, vaikštinėjome kalėdiniame pramogų miestelyje, vaišinomės saldumynais.

 

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, vyresnioji fortepijono mokytoja  
Skip to content