Menu Close

Ariogalos skyriaus šokėjai sėkmingai pasirodė Solo Latino ir Caribbean Style čempionate Druskininkuose

Sekmadienį sportinių šokių festivalio „Druskininkų pavasaris 2022” metu įvyko LSŠF lygos „Šokiai visiems” organizuotas Solo Latino ir Caribbean Style čempionatas ir pirmenybės. Pirmą kartą šios kategorijos šokėjams varžybose buvo skaičiuojami kvalifikaciniai taškai pagal meistriškumo klases.

Sėkmingai šiose pirmenybėse pasirodė Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunieji šokėjai:

 Milena Vaitkutė (jaunučių II E3 grupė) iškovojo II vietą tarp 9 dalyvių.

 Rugilė Bartkutė (jaunių I D grupė) užėmė VIII vietą iš 14 dalyvių.

Naujame Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai” balandžio 23 d. vakarą sportinių šokių festivalio „Druskininkų pavasaris 2022” metu įvyko šių metų Lietuvos jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių čempionatas.

Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė užėmė IV vietą tarp septynių čempionato dalyvių.

Sveikiname šokėjus ir džiaugiamės jų pasiekimais.

 

   Liudmila Bankauskienė, šokių mokytoja

Skip to content