Menu Close

“Auksinis lūšiukas” įteiktas Domantui

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir visų kartų ateities šauklys.

Tokių minčių vedami, Kovo 11- tosios dienos rytą raseiniškiai rinkosi į iškilmingą Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdį, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, Raseinių rajono kultūros centro mažojoje salėje.

12 valandą Raseinių rajono kultūros centre vyko iškilminga Raseinių rajono savivaldybės apdovanojimo ,,Auksinis lūšiukas“  įteikimo ceremonija.

Šis garbingas apdovanojimas buvo įteiktas ir Raseinių meno mokyklos mokiniui Domantui Pranckūnui už Raseinių krašto garsinimą meno srityje – teikė Raseinių meno mokykla, mokytoja ekspertė, dr. Jūratė Daugėlienė.

Visą straipsnį galite rasti http://krastietis.lt/raseiniu-rajono-savivaldybes-apdovano…/,

www.manoRaseiniai

pranckūnas pranckūnas.jpg 1 pranc 3 pranc 2

Skip to content