Menu Close

Baigiamasis koncertas “Čia mano muzikos laikmetis” ir mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimas

Gegužės 23 d. popietę Raseinių meno mokykloje skambėjo muzika, mokyklos kiemelyje netilo šventinis šurmulys – mokytojai, mokiniai ir mokyklos administracija rinkosi fotografuotis. Kadangi diena buvo labai graži, šilta ir vasariška, buvo galima prisėsti prie stalelių atsigaivinti vandeniu su citrina ir pasigėrėti kvepiančių alyvų žiedų puokštėmis.

Raseinių meno mokyklos baigimo pažymėjimai mokiniams buvo teikiami mokyklos salėje. Šiemet Meno mokyklą baigė 69  mokiniai. Susirinko gausus būrys tėvelių ir svečių: Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, tarybos narė Jūratė Garliauskienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus specialistė Danutė Vizbarienė. Šventės pradžioje visus pasveikino mokyklos direktorė Albina Damašauskienė, nuoširdžiai dėkojo mokiniams ir mokytojams, tėveliams, linkėjo visiems ryžto ir sėkmės, pasidžiaugė mokinių pasiekimais. Sveikinimo žodį tarė Savivaldybės meras Andrius Bautronis, jis pasidžiaugė dideliu ir gražiu baigiančių mokinių būriu, padėkojo už kultūrinį indėlį puoselėjant miestą ir garsinant mokyklą, o artėjančio mokyklos 60-čio proga palinkėjo ilgo gyvavimo ir aktyvios veiklos. Gražius sveikinimo žodžius ir linkėjimus išreiškė tarybos narė Jūratė Garliauskienė.

Mokiniams mokyklos baigimo pažymėjimus ir padėkas įteikė mokyklos direktorė Albina Damašauskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Dovilė Rukienė. Šventės vedantieji “Svajoklio” teatro mokiniai kvietė pažymėjimų įteikimui mokinius ir mokytojus pagal specialybes: šokio, dailės klasės, teatro, solinio  dainavimo, pučiamųjų, akordeono ir styginių instrumentų, fortepijono. Mokytojams savo nuoširdžius padėkos žodžius skyrė absolventė Danielė.

Šventė-koncertas „Čia mano muzikos laikmetis“ (režisierė Ilma Garšvienė) tęsėsi. Koncertinėje programoje nuotaikingai skambėjo įvairių autorių kūriniai, kuriuos mokiniai atliko fleita, mokytoja saksofonu, smuiku, fortepijonu, solistės, smuikininkių ansamblis akordeonų kvartetas.

Šiltai ir jaudinančiai šventės pabaigoje tėvelių vardu kalbėjo Danielės mamytė.

Šventė baigėsi. Gėlės, šypsenos, nuotraukos išliks prisiminimuose.

O Meno mokykla laukia naujų mokinukų, kuriems atversime klasių duris ir skirsime savo meilę, ir dėmesį.

 

Dalia Margevičienė, mokyklos bibliotekininkė

Nuotraukos D. Margevičienės 

 

Skip to content