Menu Close

Dailės ir muzikos festivalis-konkursas „Laisvė – tai kūrybos pradas”

III respublikiniame dailės ir muzikos festivalyje-konkurse „Laisvė – tai kūrybos pradas“, vykusiame Širvintų meno mokykloje dalyvavo Meno mokyklos mokiniai – Augustas Tverkus (1kl)., Emilija Savickaitė (4kl.), mokytoja G. Gudaitienė. Akompanavo smuikininkų ansamblis – Ugnė Armonaitė, Karolis Pranckūnas, Dilara Alarbied, Edgaras Lukošius, Danielė Marinaitė, Elijus Švitinskas, Guoda Arlauskaitė, mokytoja E. Dobilaitienė.
Piešė – Rugilė Misiūtė (3kl.), Gustas Urbonavičius (1 kl.) ir Ugnė Armonaitė 3 kl.), mokytoja G. Norkienė.
Konkurso uždavinys – ugdyti mokinių kūrybinę saviraišką integruojant dailės ir muzikos dalykus, lavinti menų sintezės suvokimą.
Džiaugiamės puikiais rezultatais ir gražiu bendradarbiavimu.
Skip to content