Menu Close

Dailės mokiniai vėl pastebėti ir įvertinti

Baigėsi Trakų meno mokyklos organizuotas II respublikinis dailės darbų konkursas „Garsų pasaulis“. Tema: „Akmens amžius. Pasaulio garsai“.
Konkurse dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokiniai Kamilė Hilbrektaitė, Elena Baltrušaitytė, Luknė Krištopaitė, Vėja Germanavičiūtė, Akvilina Savickaitė, Hubertas Pluščauskas, Žemyna Linkiūtė, Augustas Pocius, Deimantas Kalėda, Gustas Urbonavičius (mokyt. Gina Kozikienė ir Gintarė Norkienė).
Vyriausiųjų (IV) grupėje mūsų mokyklos mokinės pelnė labai aukštas vietas. Laureate tapo Elena Baltrušaitytė (16 m., mokyt. G. Kozikienė), III vietą užėmė Vėja Germanavičiūtė (mokyt. G. Kozikienė), kuri darbą atliko derindama aplikacijos techniką su piešimu, o Elena interpretavo studijinį žmogaus piešimą ir pritaikė konkurso temai. Deja, šį kartą mokinės nenuvyko į apdovanojimus Trakų meno mokykloje, apdovanojimai jas pasieks paštu.
Visuomet skatinu Raseinių meno mokyklos mokinius dalyvauti įvairiuose konkursuose, ieškoti įdomesnių darbų atlikimo technikų, būdų. Taip mokiniai įgauna pasitikėjimo kūryboje, siekia tobulėti ir džiaugiasi, kai jų pastangos būna pastebėtos ir įvertintos.
 
Gina Kozikienė, dailės mokytoja
 
 
Skip to content