Menu Close

“Dainų dainelė” 2015

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso “Dainų dainelė” savivaldybės etapas įvyko gruodžio 21 d. Raseinių meno mokykloje. Iš viso dalyvavo 12 kolektyvų- iš jų: meno mokyklos – 7, šeimyninis duetas – 1, Ariogalos l/d -1, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos – 1, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos – 1, Ariogalos gimnazijos – 1.

Vertinimo komisijai buvo nelengva atrinkti geriausiai pasirodžiusius jaunuosius atlikėjus. Konkurso ,,Dainų dainelė“ zonos etape, kuris vyks sausio 20 d. Raseiniuose,  rajonui atstovaus: Raseinių meno mokyklos tercetas Gita Gliaudytė, Renata Kumpikevičiūtė ir Karolina Kulišauskaitė, mokytoja – Eugenija Kumpikevičienė, Raseinių meno mokyklos solistės Gerda Burneikaitė, Emilija Bagdonaitė ir Gabija Karabinaitė, mokytoja – Stanislava Vežbavičienė,  šeimos duetas Lyja ir Vėja Germanavičiūtės, vadovas – Audrius Germanavičius .

 

dainele 1  dainelė2

d.dd.d 1

Skip to content