Menu Close

“Dainų dainelė” III etapas

Raseinių meno mokykloje nuskambėjo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ trečiasis, zoninis, etapas. Dalyvavo apie 90 atlikėjų iš šešių savivaldybių: Pagėgių, Tauragės, Jurbarko, Kelmės, Šilalės ir Raseinių.

  Renginio dalyvius pasveikino ir sėkmės linkėjo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

Meras įteikė šių metų žemaičių kalendorius.

Mūsų mokyklai atstovavo:

Lyja ir Vėja Germanavičiūtės (šeimos duetas, vadovas Audrius Germanavičius, koncertmeisterė Saulė Krečkauskienė, akomponuoja Audrius Germanavičius (gitara), Jolanta Turčinskienė (smuikas);

Gabija Karabinaitė (Raseinių meno mokykla, vadovė Stanislava Vežbavičienė, koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė, akomponuoja Jolanta Turčinskienė (smuikas), Domantas Pranckūnas (mušamieji);

Emilija Bagdonaitė (Raseinių meno mokykla, vadovė Stanislava Vežbavičienė, koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė, akomponuoja Saulė Krečkauskienė (fortepijonas), Asta Nikžentaitienė (fleita), Jolanta Turčinskienė (smuikas);

Gerda Burneikaitė (Raseinių meno mokykla, vadovė Stanislava Vežbavičienė, koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė, koncertmeisterė Sigita Grubliauskaitė, akomponuoja Jolanta Turčinskienė (smuikas), Domantas Pranckūnas (mušamieji);

Karolina Kulišauskaitė, Renata Kumpikevičiūtė ir Gita Gliaudytė (Raseinių meno mokykla, vadovė Eugenija Kumpikevičienė, koncertmeisterė Saulė Krečkauskienė, akomponuoja Austėja Pranckūnaitė (smuikas), ruošė mokytoja Eligija Dobilaitienė).

Šio renginio organizatoriai: Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius, Raseinių rajono švietimo centras, Raseinių meno mokykla, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla.

 

dd dd3 dd2dd1 DSCF4694 DSCF4696 DSCF4697 DSCF4698 DSCF4699 DSCF4702DSCF4703 DSCF4705 DSCF4706 DSCF4707 DSCF4708DSCF4709DSCF4711DSCF4712

 

Skip to content