Menu Close

Dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Nubudo rytą Kukutis ir mato…“ Ariogaloje

2023 m. Balandžio 27 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko dainuojamosios poezijos festivalis – konkursas „Nubudo rytą Kukutis ir mato…“, skirtas Raseinių krašto poeto Marcelijaus Martinaičio 87 – osioms gimimo metinėms paminėti. Festivalį – konkursą organizavo direktoriaus pavaduotojas – Benediktas Siliūnas ir mokytojai – Domas Ročka, Danguolė Gudžiuvienė, Lijana Raginskienė, Danguolė Raškevičienė, Gina Kozikienė. Festivalyje – konkurse skambėjo dainos, kurias atliko Ugnė Klasauskaitė, Evelina Dubauskaitė, Aira Klangauskaitė ir merginų vokalinė – instrumentinė grupė (Ariogalos skyrius), Aurimas Liudvinovičius (Vilnius). Festivalio-konkurso komisijos nariai – Ilona Papečkytė (atlikėja, dainų autorė), Laima Žilytė (atlikėja, dainų autorė) ir Michailas Denisenko (grupės „Poezijos medžiotojai“ vadovas) renginio pabaigoje atliko keletą dainuojamosios poezijos kūrinių. Festivalio-konkurso rėmėjai – Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, UAB „Danspin“, Ariogalos seniūnija, UAB „Ariogalos statybinės konstrukcijos“. Renginyje svečiavosi ir kūrybos festivalio „D. poezijos šaltinis“ organizatorius Arminas Alijošius, kuris dalyviams įteikė simbolines festivalio atminimo dovanėles. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Skip to content