Dalyvauta ir laimėta Laureato diplomo II vieta respublikiniame solfedžio konkurse Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje

Kovo 2 dieną Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje vyko respublikinis solfedžio konkursas, kuriame dalyvavo Jonavos, Kauno, Raseinių, Panevėžio muzikos ir meno mokyklų mokiniai.
Raseinių meno mokyklai atstovavo 8 klasės mokinė Kamilė Raciūtė ir pelnė Laureato diplomo II vietą. Kamilę konkursui paruošė mokytoja metodininkė Vijoleta Volungienė. Mokinius vertino garbinga vertinimo komisija, kurios pirmininkas buvo dr. Gabrielius Simas Sapiega, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos muzikos teorijos ir bendrosios teorijos metodinės grupės pirmininkas.