Menu Close

Dalyvavome 600 m. jubiliejuje

   2016 m. Rugsėjo 25 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokiniai dalyvavo titulinių Šv. Arkangelo Mykolo parapijos atlaidų iškilmėse, skirtose Ariogalos bažnyčios 600 metų jubiliejui paminėti. Bažnyčioje vyko iškilmingas koncertas, pasirodė Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokiniai ir mokytojos. Jaunučių choras „Šypsenėlė“ (mokyt. A. Skirmantaitė) ir vokalinis ansamblis (mokyt. D. Raškevičienė) atliko jungtinę programą. Nuostabiai švelniais mokinių balsais suskambėjo giesmės „Išgirskim ją nakties tyloj“ ir „Kristaus kelias“. Dirigavo vyr. mokytoja Danguolė Raškevičienė, akompanavo vyr. mokytoja Alina Skirmantaitė. Fortepijoninis trio – Klaudija Petrauskaitė, Gabija Veličkaitė ir Gabija Laurinavičiūtė atliko S. Flaherty valsą „Kartą gruodyje“ (mokyt. Dž. Banienė). Gabija Veličkaitė solo fortepijonu atliko R. Lowland pjesę „Paslaptingas sodas“. Bažnyčioje fortepijono garsai skambėjo nepaprastai švelniai, lyriškai ir tyrai. Giesmę „Po Dievo sparnu“ atliko vyr. mokytoja Džiuljeta Banienė (RMM Ariogalos filialas) ir Laimutė Neverdauskienė (koncerto organizatorė, vyr. tikybos mokytoja, Ariogalos gimnazija). Alina Skirmantaitė atliko giesmę „Malda“.

Nuoširdus AČIŪ koncerte dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams.

t1 t4 t6 t7 t8

 Ariogalos filialo vyresnioji fortepijono mokytoja, Alina Skirmantaitė

 

Skip to content