Menu Close

Dalyvavome festivalyje “Vyturėlis”

Artėjantis pavasaris meno mokyklos mokiniams visada būna pilnas veiklos ir įspūdžių. Su paruoštomis  koncertinėmis programomis dalyvaujame įvairaus lygio renginiuose, nes esame kviečiami.

Šį šeštadienį (vasario 27 d.) iš pat ryto nemažas būrelis jaunųjų atlikėjų ir mokytojų iš Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo išvykome į Kauną, į „Vyturio“ gimnaziją, kurioje vyko I respublikinis ansamblinio muzikavimo festivalis „Vyturėlis“, o  po pietų dalyvavome VI tradiciniame akordeonistų maratone-festivalyje Juozo Gruodžio konservatorijoje.
Koncertines programas  buvo paruošę trys ansambliai: Beno Arlausko (fleita) ir Žygimanto Dockevičiaus (akordeonas) duetas; Mato Algimanto Kruvelio (klarnetas), Monikos Zakaitės (akordeonas) ir Sairidos Stankutės (fortepijonas) mišrus trio bei didelis akordeonistų ansamblis, kuriame grojo Gabija Kaupaitytė, Artūras Aleksiejus, Malvina Jankauskaitė, Urtė Noreikaitė, Eglė Gildaitė, Ieva Zakaitė, Monika Zakaitė ir Žygimantas Dockevičius. Mokinius ruošė pučiamųjų klasės mokytojas Arūnas Krištapavičius, fortepijono mokytoja Džiuljeta Banienė ir akordeono mokytoja Danutė Nedzinskienė.
Atlikimo džiaugsmas buvo vainikuotas padėkomis, diplomais ir šokoladais. Namo grįžom linksmi, smagūs, planuodami ateities darbus.

ne ne3 ne4 ne5

 

 

Skip to content