Menu Close

Dalyvavome jaunųjų pianistų konkurse „Scherzo“

Vasario mėn. Garliavos meno mokykloje vyko II nuotolinis jaunųjų pianistų konkursas „Scherzo“. Jame gausiai dalyvavo Raseinių meno mokyklos jaunieji pianistai. Konkurso vertinimo komisija puikiai įvertino raseiniškių muzikavimą, visi buvo apdovanoti laureatų diplomais, medaliais ir suvenyrais, kurie jau atkeliavo į Raseinių meno mokyklą.                                                          
I vietas laimėjo Deimantas Vaička (5 kl.) ir Justas Jocius (2 kl.), mokytoja Saulė Krečkauskienė.
II vietas laimėjo Greta Pranytė (3 kl.) ir Benediktas Bražas (4 kl.), mokytoja Gintarė Gudaitienė.
III vietas laimėjo Kamilė Raciūtė (4 kl.) ir Dovilė Vasiliauskaitė (7 kl.), mokytoja Jūratė Daugėlienė.
Sveikiname dalyvius ir jų mokytojus!
Skip to content