Menu Close

Dalyvavome mokslinėje konferencijoje ,,Meninio ugdymo istorinės ištakos ir dabarties iššūkiai“

Lapkričio 14 d. Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorė ir Dovilė Rukienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui dalyvavo mokslinėje konferencijoje ,,Meninio ugdymo istorinės ištakos ir dabarties iššūkiai“ Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje.
Konferencijoje pranešimus skaitė: Rita Urniežienė, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorė ir Dalia Stasikėlienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Vytautas Rutkauskas, Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius, dr. Jolanta Skurdauskienė, Žemaičių dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoja ir prof. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė, kompozitorė, muzikos kritikė ir apžvalgininkė.
Įžvalgomis ir naudingomis patirtimis apie muzikinį vaikų ugdymą(ąsi) ir keliamus ateities tikslus, dalijosi prof. Rūta Girdzijauskienė, LMTA Klaipėdos fakulteto Muzikos katedros profesorė, socialinių mokslų daktarė, LMTA Senato narė ir pirmininkės pavaduotoja.

Konferenciją papuošė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytojų senosios muzikos ansamblis ,,Musica fresca“, vadovė Žermena Kressin.

Dovilė Rukienė, Raseinių meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content