Menu Close

Dalyvavome mokymuose „Inovatyvus savęs pristatymas”

Meno mokyklos mokytojai ir darbuotojai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo seminare „Inovatyvus savęs pristatymas”, kurį organizavo Raseinių švietimo pagalbos tarnyba. Seminaro tikslas – supažindinti klausytojus su darbo tendencijų galimybėmis skaitmeniniame pasaulyje, profesijomis, kurios bus reikalingos dabar ir artimoje ateityje bei psichologiniais ir emociniais potencialaus darbuotojo inovatyvaus prisistatymo galimam darbdaviui motyvais, bei visuomenės robotizacijos galimybėmis ir pažanga, skaitmeninio pasaulio inovacijomis, jų taikymu kasdieniniame gyvenime, siekiant pagerinti savo gyvenimo kokybę.
Dėkojame švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Valdonei Balčaitienei, projekto „Prisijungusi Lietuva” komandai ir lektoriui Benediktui Siliūnui, laikinai einančiams Raseinių meno mokyklos direktoriaus pareigas.
Skip to content