Menu Close

Dalyvavome pianistų konkurse ,,Linksmieji  pirštukai”

Kovo 30 d. Prienų meno mokykloje vyko XIII respublikinis muzikos (meno) mokyklų jaunųjų pianistų konkursas ,,Linksmieji  pirštukai''

Konkurse varžėsi jaunieji pianistai iš Jurbarko A. Sodeikos, Elektrėnų, Prienų, Garliavos, Šakių, Jonavos Janinos Miščiukaitės, Kazlų Rūdos R. Žigaičio, Kaišiadorių, Veiverių A. Kučingio meno mokyklų, Radviliškio ir Vilkaviškio muzikos mokyklų.

Raseinių meno mokyklai atstovavo 2 kl. mokinė Ema Petrauskaitė (mokyt. Gintarė Gudaitienė). Vertinimo komisija, kuriai pirmininkavo fortepijono profesorė Halina Radvilaitė, Emos muzikavimą įvertino gerai ir jauniausiųjų dalyvių kategorijoje skyrė III-ją vietą.

Už nuoširdų rūpestį ir kelionę į konkursą dėkoju Emutės mamai.

 Gintarė Gudaitienė, vyresnioji fortepijono mokytoja

Skip to content