Menu Close

Dalyvavome profesoriaus A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiadoje

Vasario 11 dieną turėjome galimybę sudalyvauti Kauno technologijų universiteto Statybos ir Architektūros katedros tradicinėje prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiadoje. Olimpiadoje kviečiami dalyvauti 10–12 klasių mokiniai, kurie galvoja apie ateities studijas meno srityse, kadangi olimpiada vyksta tuo pačiu principu kaip ir stojamasis piešimo egzaminas į KTU architektūros studijas. Tvarka gana griežta, piešiama tik grafitiniais pieštukais 3 valandas, užduotį mokiniai gauna raštu ir turi ją kuo tiksliau perteikti. Šiemet Augustė Ragalskytė, Elena Baltrušaitytė ir Kajus Bulota turėjo pavaizduoti iš rankų iškritusią dėžutę, sudužusį puodelį ir dėžutėje kyšančią lėkštutę. Dailės klasės mokiniams puikiai sekėsi atlikti užduotį, visi mokiniai apdovanoti padėkomis, nors jie buvo jauniausi grupėje, džiaugiamės ir esame dėkingi Raseinių meno mokyklai už suteiktą galimybę sudalyvauti olimpiadoje, nes tai tikrai labai vertinga patirtis.

Gina Kozikienė, dailės mokytoja

Skip to content