Menu Close

Dalyvavome projekte @klasikosjungtys

Įvykęs pirmasis @klasikosjungtys koncertas žiūrovus stebino vokalinio ansamblio „Inmezzo“, solistės Ingos Šatkauskienės ir Raseinių meno mokyklos solistės Evelinos Dubauskaitės (mokytoja Stanislava Vežbevičienė) atliekamais kūriniais. Antrajame projekto @klasikosjungtys koncerte kūrinius atliko Vėja ir Lyja Germanavičiūtės (mokytojos Jolanta Turčinskienė ir Laisvida Juodytė), grojo styginių kvartetas „Musica Libera”. Paskutiniąją projekto dieną pasakas sekė Kauno valstybinio lėlių teatro aktorius Remigijus Andriukaitis ir Raseinių meno mokyklos teatro mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė bei jos mokinė Liepa Balserytė, grojo Kauno styginis kvartetas. Koncertai vyko Meno mokyklos kiemelyje, o finalinis – mokyklos salėje.

Emocijų buvo labai daug ir visos jos teigiamos. Buvo labai gera ir naudinga būti šio projekto dalimi. Įspūdžiai nuostabūs.

Ačiū organizatoriams – Raseinių rajono kultūros centrui, Lietuvos kultūros tarybai ir Raseinių rajono savivaldybei už suteiktą galimybę mūsų mokyklos mokiniams koncertuoti su profesionaliais atlikėjais.
 

 

Skip to content