Menu Close

Dalyvavome respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse „Mokyklos spalvos”

2024 m. vasario 29 d. Kauno 1-oje muzikos mokykloje vyko jaunųjų pianistų konkursas „Mokyklos spalvos“. Konkurse skambėjo 45 muzikiniai numeriai, dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos meno (muzikos) mokyklų bei muzikos gimnazijų, taip pat mokiniai iš Lenkijos (Punsko muzikos mokyklos).

Konkurse dalyvavo Ariogalos skyriaus mokiniai. A kategorijoje 2 klasės mokiniai – Viltė Miškinytė ir Dovydas Čepas (mokytoja A. Skirmantaitė – Ivoškienė) buvo apdovanoti I vietos laureato diplomais. Dovydas konkurse atliko savos kūrybos paprastosios 3 dalių formos programinę pjesę solo fortepijonui „Vėžlio kelionė“. 3 klasės mokinė Vesta Gailiūtė (mokytoja Dž. Banienė) buvo apdovanota I vietos laureato diplomu, fortepijoninis ansamblis – Ugnė Morkutė ir Paulina Šolytė apdovanotos II vietos laureato diplomais (B kategorija), kamerinis ansamblis – Vesta Gailiūtė ir Rasius Ročka (mokytojai Dž. Banienė ir K. Jušinskas) buvo apdovanoti II vietos laureato diplomais.

Ryškiausiai pasirodę konkurso dalyviai buvo apdovanoti nominacijomis ir specialiaisiais prizais. Visi dalyviai apdovanoti konkurso atminimo medaliais.

Skip to content