Menu Close

Deimantą vėl lydėjo sėkmė

2018 m. vasario 1-2 dienomis Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko II respublikinis jaunųjų pianistų konkursas ,,Muzikos garsai“. Konkurse varžėsi 57 jaunieji pianistai  iš Lietuvos meno ir muzikos mokyklų bei gimnazijų. Raseinių meno mokyklai atstovavo mažasis pianistas Deimantas Vaička (mokytoja Saulė Krečkauskienė). Konkurse reikėjo atlikti 3 kūrinius. Žiuri komisija puikiai įvertino Deimanto muzikavimą ir skyrė jam laureato vardą. Taip pat Deimantas buvo apdovanotas jauniausio konkurso dalyvio diplomu. Džiugios žinios sulaukėme prieš  diplomų įteikimo ceremoniją: komisija atrinko 3 jaunuosius pianistus, tarp jų ir Deimantą, koncertuoti laureatų apdovanojimo šventėje.

Už rūpestį ir kelionę į konkursą dėkoju Deimanto seneliams Ritai ir Antanui Vaičkams, o mažajam Deimantui linkiu, kad meilė muzikai lydėtų ir ateityje.

           Saulė Krečkauskienė, fortepijono mokytoja

   

Skip to content