Menu Close

Deimantas – Balio Dvariono konkurso diplomantas

2018 m. balandžio 13-15 dienomis Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko XX nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas. Konkursas organizuojamas kas dveji metai ir vyksta keliais etapais: muzikos (meno) mokyklose, zoninis etapas apskrityse ir, tik įveikus šiuos turus, suteikiama teisė dalyvauti nacionaliname etape Vilniuje. Dalyviai, suskirstyti į tris amžiaus grupes, turi atlikti konkursinę programą, kurią sudaro baroko, klasicizmo, romantizmo, šiuolaikinės muzikos  kūriniai. Visi dalyviai privalo atlikti ir Balio Dvariono kūrinį. Šiemet konkurse varžėsi 108 pianistai nuo 7 iki 18 metų.

Šiais metais konkurse jėgas išbandė mažasis Raseinių meno mokyklos pianistas Deimantas Vaička (mokytoja Saulė Krečkauskienė). Nors berniukui tik septyneri metukai, jo koncertinė- konkursinė patirtis gana nemenka. Ir šį kartą Deimantas pasirodė puikiai bei pelnė diplomanto vardą. Taip pat Deimantas buvo apdovanotas specialiuoju jauniausio konkurso dalyvo prizu.

 Saulė Krečkauskienė, fortepijono vyresnioji mokytoja

 

Skip to content