Menu Close

Deimantas – Balio Dvariono konkurso laureatas

Vasario 13-15 dienomis Vilniuje vyko XXI Nacionalinis Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas. Konkurse dalyvavo virš šimto jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Šiame, gilias tradicijas puoselėjančiame, konkurse dalyvavo ir aštuonmetis Raseinių meno mokyklos pianistas Deimantas Vaička (mokyt. Saulė Krečkauskienė). Jauniausiųjų atlikėjų amžiaus kategorijoje kartu su Deimantu varžėsi 40 pianistų iki 12 metų amžiaus. Berniukas puikiai atliko savo konkursinę programą ir pelnė garbingą laureato vardą. Reikšminga ir džiugu tai, kad šiame konkurse nei vienas raseiniškis dar nebuvo pelnęs laureato vardo.
Linkime, kad draugystė su muzika lydėtų Deimantą ir ateityje, džiugintų jį patį, mokytojus ir artimuosius. Už rūpestį ir kelionę į Vilnių dėkojame Ritai ir Antanui Vaičkoms.

Skip to content