Menu Close

Deimantas – tarptautinio konkurso „Trofeo musicale“ laureatas

Birželio 7-9 dienomis Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje vyko II tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo musicale“. Konkurse varžėsi jaunieji atlikėjai iš Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos bei Estijos, grojantys fortepijonu, styginiais, pučiamaisiais instrumentais, taip pat muzikuojantys kameriniuose ansambliuose. Pianistų grojimo išklausė vertinimo komisija: žiuri pirmininkas prof. Rokas Zubovas, pianistė Sabrina Comin (Italija), mokytoja metodininkė Teresė Zubauskaitė. Sėkmė vėl lydėjo jaunąjį Raseinių meno mokyklos pianistą Deimantą Vaičką. Deimantas atliko tris kūrinius. Komisija puikiai įvertino berniuko muzikavimą ir skyrė jam II vietos laureato diplomą.

Saulė Krečkauskienė, Deimanto mokytoja

    

 

Skip to content