Menu Close

Deimantės autorinė paroda

Aš esu septyniolikmetė Deimantė Judickaitė. Piešiu jau nuo antros klasės, bet neseniai prisijungiau prie Raseinių meno mokyklos dailės grupės. Žadu studijuoti dailę, bet neapsisprendžiu, kurią meno kryptį pasirinkti…Tai mano pirmoji autorinė tapybos paroda.

Ši tema buvo įkvėpta spalvotyros pamokų bei gamtos grožio, ir atgimusių gėlių. Portretus tapiau keturis mėnesius. O gėles stebėjau dar ilgiau. Kūriniais noriu pasakyti, jog gėlių spalvos visą laiką dera tarpusavyje. Taip pat noriu pabrėžti, jog žmonės pavasarį  atgimsta, kaip aplinkui gamtos reiškiniai. Ieškojau harmonijos tarp gamtos ir žmogaus. Radau daug draugų, kurie norėjo būti nupiešti ir daug žiedų atspalvių. Veidai kaip žiedai, auga ir kinta.

Akimirkos iš įvykusios parodos „Portretai gėlių tema“ atidarymo gegužės 29 d. meno mokyklos salėje. Pasveikinti susirinko draugai, tėveliai, mokyklos administracija.
Tai pirmoji Deimantės paroda, tikimės ne paskutinė.

               

Skip to content