Menu Close

„Derlingas kovas“

Raseinių meno  mokyklos dailės klasės mokinukai nuolat ir uoliai dirba, tačiau ne visuomet darbeliai yra afišuojami, didžioji dalis atliktų darbų lieka mūsų širdelėse už klasės durų.

Džiaugiamės, kad kovo pradžioje turėjome galimybę apsilankyti Raseinių krašto muziejuje, keramikos studijoje. Ten praleidome keletą pamokų, tobulinome lipdymo, glazūravimo įgūdžius. Savo klasėje neturime visos reikiamos įrangos, tad lipdymą iš molio keičiame darbu gipsu, modelinu ir pan.

Tačiau smagiausia, jog šį mėnesį 3 dailės klasės net 2 mokiniai gavo apdovanojimus konkursuose.

Vilniuje arkikatedros šv. Vladislovo koplyčioje tarp daugelio mokinių iš visos Lietuvos eksponuoti mūsų klasės darbeliai skirti šv. Kazimiero dienai neliko nepastebėti. Kajus Bulota, dailės klasę lankantis keletą metų, laimėjo apdovanojimą už originalumą.

Na, o kitame konkurse dalyvavusi Augustė Ragalskytė pati nuvyko į Babtų mokyklą atsiimti apdovanojimo – laimėjusi 2 vietą konkurse „Tautodailės verpetuose. Gyvybės medis“.

Džiaugiamės savo mokiniais ir žinome, jog jie verti dar daugiau apdovanojimų, nes kiekvienas jų yra ypatingas kūrėjas: vienas daugiau tapytojas, kitas konstruktorius-projektuotojas ir pan. Tačiau kiekvieno darbai unikalūs ir saviti.

Gina Kozikienė, 3 dailės klasės mokytoja

     

Skip to content