Menu Close

„Draugystės tiltai“ Panevėžyje

    Projekto „Sveika, muzika“ festivalis „Draugystės tiltai“ Panevėžio muzikos mokykloje

Lapkričio 14 dieną Panevėžio muzikos mokykloje įvyko fleitininkų festivalis „Draugystės tiltai“. Jame dalyvavo Panevėžio muzikos mokyklos, Kupiškio meno mokyklos, Raseinių meno mokyklos, Panevėžio Juozo Mikalausko menų gimnazijos fleitininkai. Projekto iniciatorius Justinas Mačys – Panevėžio muzikinio teatro dirigentas, Panevėžio muzikos mokyklos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos fleitos mokytojas, kuris fleitininko kelią pradėjo Raseinių meno mokykloje, vėliau tęsė studijas Panevėžyje, Vilniuje, Lione (Prancūzija).

Raseinių meno mokyklos fleitininkės Ema Steniulytė, Augustė Sturonaitė, Rusnė Gylytė, Deimantė Kumpikaitė atliko kūrinius kvartetui ir solo. Justinas mokytoją A. Nikžentaitienę pristatė, kaip savo pirmą fleitos mokytoją.

Klausėmės vieni kitų atliekamų kūrinių, bendravome, vaišinomės.

Esu dėkinga Augustės mamai už pavėžėjimą.

 

fleitos mokytoja Asta Nikžentaitienė

a1   a3

Skip to content