Menu Close

Edukacija „Jei būčiau mažasis dailininkas“

Spalio 25 d. Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytojos Vidos Lazdauskaitės iniciatyva buvo suorganizuota edukacija „Jei būčiau mažasis dailininkas“, skirta progimnazijos „Žiniukų“ grupės priešmokyklinukams.
Edukacija vyko Raseinių meno mokykloje, ją vedė Gina Kozikienė, Raseinių meno mokyklos dailės mokytoja ir Vida Lazdauskaitė, „Žiniukų“ grupės mokytoja.
Dailės klasėje svečiavosi net 17 vaikų. Edukacijos metu susipažino su įvairiomis technologijomis kuriant darbelius. Pirmiausia kūrė reljefinius paveikslėlius naudodami glaistą, vėliau formavo magnetukus iš modelino, kūrė kartono ir folijos paveikslėlius. Ne visi darbeliai iškeliavo pas vaikus į grupę, keletas liko džiūti ir galutinius štrichus mokiniai baigs grupėje – tapys pasiruoštus paveikslus, tonuos magnetukus. Edukacija truko 2 valandas, vaikai dirbo susidomėję, susikaupę. Džiaugiamės, kad gavo daug gerų įspūdžių, naujos informacijos. Dėkojame mokytojai Vidai už bendradarbiavimą ir iniciatyvumą.
 
Skip to content