Menu Close

Edukacinė išvyka į Kernavę ir Trakus

   XX amžiaus amerikiečių kompozitorių muzika – tai koncertas, į kurį sumanė nuvykti Raseinių meno mokyklos fleitininkės. Ši muzikos šventė nuskambėjo lapkričio 6 dieną Trakų pilies Didžiojoje menėje. Koncerte dalyvavo atlikėjai: ansamblis Musica Humana ir Sauliaus Šiaučiulio džiazo trio: Saulius Šiaučiulis (klavišiniai), Edmundas Federavičius (perkusija), Donatas Butkevičius (kontrabosas); solistai: Edgaras Davidovičius (tenoras), Aurelija Baublinskaitė (fleita), Dominyka Šeibokaitė (fleita), Algirdas Vizgirda (fleita), Robertas Beinaris (obojus, anglų ragas), Laurynas Lapė (trimitas). Skambėjo Aarono Coplando, Arthuro Foote’o, Charleso Griffeso ir Malcolmo Arnoldo instrumentinė muzika, Johno Mandelio, Geroge’o Gershwino, Jerome’o Kerno ir Leonardo Bernsteino dainos ir arijos iš jų sceninių kūrinių. Sauliaus Šiaučiulio trio improvizavo amerikiečių džiazo muzikos temomis.

Pirmą kartą klausėmės muzikos nuostabioje Trakų pilies Didžiojoje menėje. Mums labai patiko nuostabūs atlikėjai ir pilies sienos.

Iki koncerto turėjome laiko ir noro dalyvauti edukacinėje išvykoje po senąsias Lietuvos sostines – Kernavę ir Trakus. Neįprastos žiemiškos sąlygos Kernavės piliakalniams suteikė didingą  baltą vaizdą.

Trakų pilyje aplankėme ekspozicines sales, šildėmės nešildomose pilies menėse, kur temperatūra siekia net 18 laipsnių šilumos, nes pilies sienos yra trijų metrų storio.

Dėkojame meno mokyklos direktorei Albinai Damašauskienei už suteiktą laimę nuvykti į Trakus ir Kernavę.

Fleitos mokytoja Asta Nikžentaitienė

03 05 08

Skip to content