Menu Close

Edukacinė išvyka į Klaipėdą

Muzikos skyriaus smuiko klasės mokytojos Eligijos Dobilaitienės mokiniai ir jų draugai pabuvojo Klaipėdoje, susipažino su miesto muzikiniu gyvenimu.

Edukaciją pradėjome prie jūros. Oras buvo puikus, todėl klausėmės jūros ošimo, rinkome akmenukus, kvėpavome jūra ir pušimis kvepiančiu oru.

Vėliau išvyka tęsėsi Klaipėdos senamiestyje.

Aplankėme ir apžiūrėjome įžymias skulptūras, apie kurias papasakojo mokytoja Gintarė Gudaitienė. Tai – “Stebuklingas peliukas”, “Puodynė su pinigais”, “Kaminkrėtys”,” Katinas džentelmeno veidu”, “Taravos Anikė”, skulptūra džiazui fortepijonas – banga “Baltijos banga”, “Dangės undinė”, “Meilės medis”, paminklas poetui Simonui Dachui,  paminklas filosofui Jurgiui Zaureveinui, paminklas vieningai Lietuvai “Arka”.

Vakare žiūrėjome 2 veiksmų muzikinę komediją “Šounuolynas”

 

??????????????????????????????? e2 e3 e6 e7 ???????????????????????????????

Skip to content