Menu Close

Edukacinė programa „Menų dirbtuvės“

Gegužės 15-19 dienomis Meno mokyklos mokytojai rajono mokyklose pristato edukacinę programą „Menų dirbtuvės“. Supažindindami su visais galimais pasirinkti mokykloje mokytis instrumentais, mokys groti Raseinių Šaltinio ir V. Petkaus progimnazijų, Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijos ir Girkalnio pagrindinės mokyklos pradinukus. Programoje dalyvauja mokytojai V. Dabžanskis, V. Dauknaitė, E. Dobilaitienė, G. Gudaitienė, G. Jegnoras, L. Juodytė, S. Krečkauskienė, R. Krikštanienė, A. Krištapavičius, E. Kumpikevičienė, D. Lipčienė, A. Nikžentaitienė, A. Radčenko, J. Sederevičiūtė, J. Turčinskienė, V. Vasiliauskas, S. Vežbavičienė, Z. Žemaitienė.

Daugiau nuotraukų rasite: 

https://www.facebook.com/photo?fbid=758140189431155&set=pcb.758140299431144

Skip to content