Menu Close

Edukacinis užsiėmimas „Išvykim žiemą kūrybingai!“ Ariogalos skyriuje

Kovo 4 dieną Ariogalos skyriuje vyko netradicinė Užgavėnių šventė – edukacinis užsiėmimas „Išvykim žiemą kūrybingai!“.

Renginį organizavo ir vedė vyresnioji fortepijono ir muzikos istorijos mokytoja – Alina Skirmantaitė- Ivoškienė. Dalyvavo įvairių muzikos specialybių mokiniai, kai kurių iš jų šeimos nariai, taip pat mokytojos – Danguolė Raškevičienė ir Danguolė Gudžiuvienė.

Visi kartu prisiminėme pagrindines Užgavėnių tradicijas, aptarėme svarbiausius šventės personažus ir jų prasmes, skambant linksmai muzikai šokome, dainavome, gaminome spalvingas ir įdomias kaukes, vaišinomės pačių atsineštais blynais ir kitais saldumynais. Mokinių ir mokytojų pagamintas kaukes eksponuojame Ariogalos skyriaus pirmojo aukšto fojė.

Užgavėnių šventė, nors ir netradicinė, Ariogalos skyriuje vyko pirmą kartą, tačiau tikrai ne paskutinį!

Nuširdus Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems įgyvendinant šią idėją.

 

Alina Skirmantaitė-Ivoškienė, vyresnioji Ariogalos skyriaus mokytoja

   

 

Skip to content