Menu Close

,,Esu Tau, Tėvyne“

Balandžio 19 dieną rajono bendrojo ugdymo mokyklų bei neformaliojo ugdymo įstaigų mokiniai ir mokytojai Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje susirinko į tautinės dainos ir šokio festivalį ,,Esu Tau, Tėvyne“. Lietuvos atkūrimo šimtmečio paminėjimo proga ir 2018 metais mažąja kultūros sostine paskelbtoje Šiluvoje klegėjo apie 230 susirinkusių vaikų ir jaunimo, jų vadovų muzikavimo ir šokio šurmulys.

Festivalio tikslas –  puoselėti ir populiarinti rajono ugdymo įstaigų mokinių tautinio žanro dainavimo, muzikavimo ir šokio tradicijas, kelti atlikimo meninį lygį, skatinti meno kolektyvų kūrybinį bendradarbiavimą ir tarpusavio  bendrystę.

Tarp gausybės festivalio dalyvių – meno mokyklos vokalinis ansamblis ir smuikininkė Emilija Maciukevičiūtė – vadovės mokytoja ekspertė Jūratė Daugėlienė bei smuiko vyresnioji mokytoja Jolanta Turčinskienė, solistės Karolina Petrauskaitė bei Emilija Bagdonaitė – vadovas mokytojas metodininkas Vytautas Vasiliauskas.

Šventinį festivalį įvairiais ir nuotaikingais teatro etiudais papuošė meno mokyklos mokomojo teatro ,,Svajoklis“ mokiniai – vadovė mokytoja Ilma Garšvienė.

Dėkojame mokyklos administracijai už galimybę dalyvauti renginyje.

 

Informaciją parengė Jolita Oržekauskaitė, dainavimo ir muzikos teorijos metodinės grupės vedėja, festivalio koordinatorė

 

 

Skip to content