Menu Close

Evelinos Dubauskaitės kūrybos vakaras

Šių metų lapkričio 18 dieną (šeštadienį) RRKC Ariogaloje įvyko Evelinos Dubauskaitės kūrybos vakaras. 
Evelina – Raseinių meno mokyklos mokinė, savo balso grožiu ir kūrybiniais proveržiais garsina meno mokyklą ir Raseinių kraštą. Ji – talentinga, charizmatiška, šilta, nuoširdi atlikėja, siekianti savo tikslo. Jos muzika kupina šilumos, nuoširdumo, šviesos, džiugesio, skaidraus liūdesio ir humoro…
Tą šeštadienio vakarą kultūros centro salė buvo pilnutėlė įvairaus amžiaus žmonių, o scena nuklota gėlėmis. Koncertas užbūrė nuoširdumu, tikrumu, dėkingumu, tekstais, noru žiūrovui daug ką pasakyti. Koncerte skambėjo Evelinos autorinė muzika ir poetų eilėmis sukurtos dainos ,,Nuo baladžių iki rokenrolo“ ir kt. Vakaro metu Evelina puikiai valdė ne tik balsą, bet ir publiką.
Jaunos atlikėjos koncerte taip pat dalyvavo fantastiškas jaunimas, Evelinos scenos draugai: Greta Dūdytė, Aurimas Liudvinovičius, Laurynas Žiedas ir  Domas Ročka, Raseinių meno mokyklos gitaros mokytojas.
Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo. (R. W. Emerson)
 
Dovilė Rukienė, Raseinių meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Skip to content