Menu Close

FAI piešinių konkurso laureatė

Šių metų sausio – vasario mėn. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos aeroklubu ir Lietuvos aviacijos muziejumi organizavo nacionalinį vaikų piešinių konkursą, kurio tema „Aviasporto ir gamtos harmonija“.

Konkurse dalyvavo 493 mokiniai iš įvairiausių Lietuvos vietovių. Iš 493 darbų atrinkti 25 geriausių darbų autoriai ir surengta geriausių darbų paroda, o devyni geriausi darbai išsiųsti į tarptautinį konkursą, kuris tradiciškai vyksta Lozanoje (Šveicarija). Tarp 25 geriausių pateko Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo 5 klasės mokinė Otilija Jociūtė (mokytoja Kristina Grockytė). Otilija 14-17 m. amžiaus grupėje (III kategorija) tapo laureate ir buvo pakviesta dalyvauti iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje.

Džiugu, kad buvo atrinkti ir parodos dalyviai, kurių sąraše tarp 19 dalyvių įrašyta dar viena

5 klasės mokinė – Urtė Šalvaitytė (mokytoja Kristina Grockytė).

2016 m. sausio 20 d. Lietuvos aviacijos muziejuje įvyko tarptautinio FAI piešinių konkurso „Aviasportas ir gamtos harmonija“ iškilminga apdovanojimo šventė. Laureatei Otilijai Jociūtei buvo įteiktas Lietuvos aviamodelių sporto federacijos diplomas ir rėmėjų prizai, o mokytojai įteiktas padėkos raštas. Renginį užbaigė pažintinė ekskursija po aviacijos muziejaus sales.

Piešiniai Lietuvos aviacijos muziejuje bus eksponuojami iki kovo 30 d. Nuo kovo 31d. iki balandžio 14 d. parodą galima bus aplankyti Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijoje. Balandžio 15–29 d. paroda persikels į Kauno J. Dobkevičiaus progimnaziją, vėliau bus eksponuojama Šilalės S. Dariaus ir S.Girėno progimnazijoje ( http://www.lmnsc.lt informacija).

5 4 6 3

 

 

 

Skip to content