Menu Close

Festivalis-konkursas Elektrėnuose

2016 metų balandžio 29 dieną Elektrėnų meno mokykloje vyko XVI respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“. Renginį  organizavo Elektrėnų meno mokyklos fortepijono skyriaus mokytojų grupė. Jaunieji pianistai atvyko iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių meno ir muzikos mokyklų: Ariogalos (Raseinių rajono), Elektrėnų, Jonavos, Molėtų, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Kupiškio, Pabradės, Panevėžio, Neringos, Nemenčinės, Garliavos, Ukmergės, Utenos, Švenčionėlių, Vievio, Vilniaus, Zarasų.

Renginyje dalyvavo šimtas dvidešimt aštuoni jaunieji pianistai, o juos ruošė septyniasdešimt keturi pedagogai. Konkurso dalyviai turėjo atlikti laisvai pasirinktus du skirtingo charakterio kūrinius, kuriuos vertino kompetentinga mokytojų metodininkių komisija:  pirmininkė Gabrielė Kondrotaitė (Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla), Rūta Banevičienė (Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla) ir Daiva Pilkienė (Kaišiadorių meno mokykla).

Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialą atstovavo vienas fortepijoninis ansamblis. C kategorijos perklausoje puikiai pasirodė jaunosios pianistės Ema Andriuškaitė (5 klasė) ir šiame renginyje debiutuojanti Evelina Dubauskaitė (2 klasė). Mokines respublikiniam renginiui parengė vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė.

Fortepijoninis duetas iš Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo už puikų pasirodymą buvo apdovanotas diplomu. Maloniai nuteikė renginio organizatorių paruoštos dovanėlės: mieli pliušiniai žaisliukai, dėlionės, suvenyrai, užrašų knygelės.

Emai ir Evelinai šis konkursas buvo sėkmingas. Jos dar ilgai prisimins žavias, nepakartojamas, malonias renginio  akimirkas patirtas Elektrėnuose. Savo dukros Evelinos sėkme nuoširdžiai džiaugėsi jos mama Audronė Dubauskienė, lydėjusi mus šioje kelionėje.

Vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content