Menu Close

Festivalis “Rudens spalvos”

    2016 m. Spalio 19 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo mokinės – Aura Vaitkutė, Klaudija Juodytė, Gabija Laurinavičiūtė, Evelina Dubauskaitė, Gabija Veličkaitė, Klaudija Petrauskaitė kartu su vyresniosiomis mokytojomis – Alina Skirmantaite ir Džiuljeta Baniene dalyvavo II – ąjame respublikiniame jaunųjų pianistų festivalyje „Rudens spalvos“.

Festivalis vyko Gelgaudiškio dvare, organizavo Šakių rajono meno mokykla. Kartu su koncertuojančiomis mokinėmis ir jų mokytojomis vyko meno mokyklos mokinės Urtė Noreikaitė, Rugilė Račiūnaitė ir mamytės – Violeta Rutkauskienė, Audronė Dubauskienė, Vida Petrauskienė, Jurga Račiūnienė.

Pirmojoje festivalio dalyje skambėjo solo fortepijonu atliekami kūriniai, o antrojoje – fortepijoniniai ansambliai, kuriuose išradingai ir linksmai muzikavo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

Po koncertinės dalies mokytojai buvo pakviesti trumpai kavos pertraukėlei, o vėliau dalyvavo pedagogų seminare, kuriame buvo dalijamasi gerąja pedagogine darbo patirtimi, pristatant naujai atrastus darbo metodus bei aptariant įvairias temas, susijusias su ugdymo procesais fortepijono pamokoje ir koncertinėje veikloje.

Tuo tarpu mokiniai dalyvavo įdomioje ir aktyvioje ekskursijoje po Gelgaudiškio dvarą su vietos gide, žaidė žaidimus, išmoko keletą senovinių šokių žingsnelių, prie vaišių stalo susipažino ir susidraugavo su kitais festivalyje dalyvavusiais mokiniais.

Dėkojame festivalio organizatoriams už puikų kartu praleistą laiką Gelgaudiškio dvare !

Ariogalos filialo mokytoja Alina Skirmantaitė

Skip to content