Menu Close

Festivalis “Vaikystės perlai”

Lapkričio 17 dieną Kėdainių muzikos mokykloje vyko II respublikinis fortepijoninės ir kamerinės muzikos festivalis „Vaikystės perlai“. Festivalyje su savo ugdytiniais dalyvavo Raseinių meno mokyklos fortepijono ir smuiko metodinių grupių mokytojos: Saulė Krečkauskienė, Gintarė Gudaitienė, Laisvida Juodytė, Eligija Dobilaitienė ir Jolanta Turčinskienė. Profesionaliai ir žaismingai festivalyje pasirodė mokytojos Saulės Krečkauskienės solistas Deimantas Vaička 1 kl., fortepijoninis ansamblis Joris Stulgys1 kl. ir Jonas Keparutis 4 kl., Gintarės Gudaitienės solistė Ema Petrauskaitė kartu su mokytojos Eligijos Dobilaitienės paruoštu kameriniu ansambliu: Meda Bertašiūtė, Karolina Gedrimaitė, Rugilė Kleinauskaitė, Monika Kružikaitė, Emilija Kuzminskaitė, Adrija Šatkauskaitė ir Antanas Nikžentaitis. Mokytojos Laisvida Juodytė ir Jolanta Turčinskienė festivaliui paruošė Lyją ir Vėją Germanavičiūtes. Daugiausia įspūdžių pasisėmė pirmą kartą dalyvaujantys mažieji muzikantai.

Po pasirodymo vaikai su savo mokytojomis pasivaikščiojo po Kėdainių senamiestį.

Koncertinės- edukacinės išvykos akimirkos.

 

 

            

Skip to content