Menu Close

„FIORI MUSICALI“ laimėtojai

 

Balandžio 7 dieną Šiaulių 1-oje muzikos mokykloje vyko IV tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas „FIORI MUSICALI“. Konkurse dalyvavo du Raseinių meno mokyklos kameriniai ansambliai: Lyja ir Vėja Germanavičiūtės ( mokytojos – Jolanta Turčinskienė ir Laisvida Juodytė ) bei Danielė Aleksaitė (smuikas), Emilija Bagdonaitė (smuikas), Gabija Unikytė (smuikas) ir Titas Kačiušis (fortepijonas), mokytojos – Jolanta Turčinskienė ir Saulė Krečkauskienė. 

 Lyja ir Vėja  Germanavičiūtės šiame konkurse iškovojo Laureato diplomą. Danielė, Emilija, Gabija, ir Titas – tapo diplomantais. Konkurse dalyvavo 30 kamerinių ansamblių iš Vilniaus (Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos), Kauno, Klaipėdos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Pakruojo, Alytaus, Šiaulių, Latvijos (Rygos Jazeps Medinš I-oji muzikos mokyklų).

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkas: profesorius Raimondas Butvila. Komisijos nariai: profesorius Kazimieras Kanišauskas ir mokytoja ekspertė – Nijolė Prascevičienė.

 

Skip to content