Menu Close

„Fleitos garsai 2017“

Šiaulių Dainų muzikos mokykla balandžio 7 dieną sukvietė fleitininkus į III tarptautinį festivalį „Fleitos garsai 2017“, kuris įvyko Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. 
Festivalyje dalyvavo 80 mokinių iš Pärnu Music School, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos, Kupiškio meno mokyklos, Raseinių meno mokyklos, Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos, Kuršėnų meno mokyklos, Panevėžio muzikos mokyklos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Telšių muzikos mokyklos Varnių skyriaus, Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo, Šiaulių 1-osios ir Šiaulių Dainų muzikos mokyklų. 
Festivalyje grojo Raseinių meno mokyklos fleitininkių kvartetas ir tercetas.

 

 

Skip to content