Fleitos muzikos vakaras

Fleitos muzikos vakaras nuskambėjo 2015 m. gruodžio 4 d. Raseinių meno mokykloje.

Į koncertą rinkosi fleitininkų sesės, broliai, tėvai ir seneliai. Susitikimo su artimiausiais žmonėmis visi mokiniai labai laukė, ruošėsi, daug ir atsakingai grojo.

Koncerte skambėjo antrus metus besimokančių – Liepos, Godos, Gabrielės, Elzės, Saulės, trečius metus grojančių -Rusnės, Augustės, ketvirtus – Emos, penktus – Karolinos, Deimantės, šeštus metus besimokančio Viliaus atliekamos melodijos.

Svečiuose smuiku griežė septintus metus besimokantis Antanas (mokytoja E. Dobilaitienė). Koncerte mokiniams pritarė mokytoja V. Dauknaitė.

Linkėdama linksmų artėjančių švenčių noriu padėkoti savo mokinių tėveliams už kantrybę, meilę, rūpestį ugdant mūsų ir Jūsų vaikučius.

mokytoja,

Asta Nikžentaitienė